Xeragon forum

Opis forum


#16 2010-07-25 01:24:09

Ctrl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podania

Imię : Patryk
Nick : Ctrl
Miejscowość: Ketrzyn<Chwilowo Islandia Reykjavik>
Wiek : 17
Staż : 6lat Jakos 3 moze 3.5 roku na rl
Online : od 10 do wieczora czasami nawet 4 rano
Zawsze Lubilem Pomagac ludziom prawie zawsze mam otwarty help chanel wienc moge chentnie pomoc w tibie gram juz troche czasu i do tego Jestem Mapperem <Zawsze jakas pomoc przy Mapie> Rl map dobrze znam Pamietam rl mape od tibi 7.9 kiedys gralem duzo czasu na rl a potem przezucilem sie na ots <na rl leci wolno lvl :> bylem tez na paru ots gm i god znaczy robilem im mapy ;] mam nadzieje ze mnie wybierzecie  Patryk

Sory ze nie ma polskich znakow ale mam angielskiego windowsa;/

Ostatnio edytowany przez Ctrl (2010-07-25 13:31:43)

Offline

 

#17 2010-07-25 10:06:06

Shadowman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podania

Control na tutora!

Offline

 

#18 2010-07-25 15:44:44

Furia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podania

tak powiedzial CTRL "Zawsze Lubilem Pomagac ludziom"  to juz nie lubisz?

Offline

 

#19 2010-07-25 17:04:06

Potar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 14
Punktów :   -1 

Re: Podania

Witam serdecznie
Nie mam po co pisać swoich danych osobowych gdyż to jest Podanie na tutora, ale moge zdradzić że mam 18 lat.
Zawsze będę mógł podać o ile bedzie to konieczne Administratorowi Serwera.
Dobrze więc zaczynam.

Chciałbym zostać tutorem aby pomagać innym, na help-ie i nie tylko, ale także w grze, doświadczenia z Tibią mam już od ponad 4 lat, z czego 2 lata to cieżka walka na rl tibi na serwerze Askara.Zakończyłem swoją karierę z rl tibią po wprowadzeniu nowego pvp system, wchodzenie do dp i te sprawy, wtedy sens na pvp to tylko ktoś ze skullem, nie widziałem swojej przyzłości na rl Tibi więc o doświadczeniach z rl mapą pisać nie muszę.

Po zakończeniu z rl miałem krótką przerwę i wróciłem do Tibi ale na OTSy z którymi miałem spore doświadczenia, od pisania skryptów aż do mapperstwa.

Tereny znam praktycznie wszystkie, rl mapęm gengię, pyre, oken ale mniejsze doświadczenie mam z mapami a tak naprawde terenami robionymi przez Administratorów.
Przydam się jako tutor nie tylko dla graczy ale także dla administratorów bądź administratora serwera z pomocą szukania bugów na mapie czy robienia skryptów bądź pomocy przy ich robieniu, np. Demon Oak, INQ ale także z balansacją profesji oraz szukaniu bugów, byłem tutorem na wielu serwerach prywatnych jak i rl Tibi ale także kiedyś miałem swój projekt własnego serwera który nie wypalił z przyczyn finansowych.

Są wakacje dlatego sporą część swojego czasu spędzam przed komputerem i jestem w stanie pomóc każdemu kto będzie potrzebował pomocy, np. gdzie są
Dragony itp. ale oczywiscie to nie wszystko bo do zadań tutora czyli mnie będą też należały obowiązki typu wprowadzeniu kultury bo czasem co słyszę to porażka... Oczywiscie także dodawnaie notek ludziom którzy trapują używając komendy "!afk".

Myślę że jestem najlepszym kandydatem na tutora na tym serwerze.

Pozdrawiam Marek (Potar / Potarski)

Ostatnio edytowany przez Potar (2010-07-27 19:53:27)

Offline

 

#20 2010-07-26 02:52:26

Ctrl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podania

Furia Nie To Znaczy Ze Lubilem I bede Lubic..

Ostatnio edytowany przez Ctrl (2010-07-27 21:59:44)

Offline

 

#21 2010-07-26 08:38:52

crazy222

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

Witam mam na imię Jakub i mam 21 lat. Mieszkam w Białymstoku.Stanowisko tutora chciałbym objąć iż, zauważyłem, że wiele osób potrzebuje pomocy. Pełniłem pozycje tutora już na wielu ots'ach m.in. Vexoria.net, Azoria.com oraz Ronots.com.
Mam dużo doświadczenie jak gracz tibijski.Gram już w Tibie od 6 lat.Na real Tibi osiągnąłem dość spory lvl, aż 301(grałem z kumplem. Postać zostala sprzedana).Mój czas spędzony dziennie na xeragon.pl to 8-10 h/dziennie.
Imię: Jakub
Wiek: 21 lat
Kultura osobista: 10/10
Staż : 6 lat,przy czym 5 lat to Real tibia, Świetnie znam rl mapa, również ogarnia nowe miasta  na tym ots m.in. :Oken,Pyre,Gengia,Maszewo,Special.
O sobie: Z checią pomagam ludziom, zawsze otwarty na sugestie innych,
Ortografia: 9/10.
Mój nick na Xeragonie: Crazy Boy
Pozdrawiam: Cały Xeragon Team

Offline

 

#22 2010-07-26 12:58:50

Shadowman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podania

Ctrl napisał:

Furia Nie To Znaczy Ze Lubilem I bende Lubic..

chyba nie potrzeba tutorow ktorzy nie potrafia pisac prostch slow a nie chc myslec co jest przy pardziej skomplikowanych gdzie pojawia sie jakies ż albo ó

Offline

 

#23 2010-07-26 19:38:00

Furia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podania

Shadowman nie pochlebiaj sobie macie fenixa i dobry sqn w teamie co daja bana kazdemu co im nie pasuje!! nikt ich nie chce na tutorow oprocz waszego teamu.W dodatku chcecie 3 Ctrl i 4 Xooqa to juz wogle bedzie ban za banem i serv padnie proste.

Offline

 

#24 2010-07-26 20:02:22

Wizzu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

Witam wszystkich. Mam na imię Damian i pochodzę z małego lecz pięknego miasteczka o nazwie Duszniki Zdrój. Mam 17 lat i w tym roku idę do 2 klasy Tech informatycznego. Gram w tibie z małym przerwami od 6 lat. Jestem także mapperem , z chęcią pomogę w przerabianiu i upiększaniu mapy jeśli zajdzie taka potrzeba. Miałem na realnej tibi 124 poziomowego knighta, wiec problemy tibijczyków nie są mi obce(byłem tutorem na Rl). Jestem ogarnięty , stanowczy oraz cierpliwy, czasami wydaje mi sie ze nawet trochę staroświecki. Często  jestem online, w zasadzie rano i wieczorem gdy jest szczyt aktywności graczy. Jestem dyspozycyjny i o każdej porze dnia i nocy mogę stawić się na serverze. Mój nick na serwerze  to Wizz. Myślę , że nadawał bym się na stanowisko Tutora na tym serwerze.Widzę ze mam dość sporą i wymagającą konkurencje lecz jestem optymistą . Proszę o pomyślne rozpatrzenie moje podania. Z góry dziekuję, pozdrawiam Damian.

Ostatnio edytowany przez Wizzu (2010-07-27 14:18:00)

Offline

 

#25 2010-07-26 20:51:27

Target

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

Furia - proste jest to, że Ci chyba cos ostatnio na glówke spadlo. Shadowman jest w Fatum Crew, a my chyba nie mamy w team Fenixa i Dobrego Sqn ? Pomysl przy nastepnym poscie. 3m sie

Pozdrawiam Target _/

Offline

 

#26 2010-07-26 21:01:29

Shadowman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podania

Target mowi prawdfe a ty fura cos odpierdalasz a ja nie lize nikomu dupy tylko mowie ze po co ma byc ktos tutorem jak nie potrafi napisac prostego slowa i pewnie bedzie pisac "rze firefalkery ladóje siem komenta !firefalker" A ty za mocno z sd dostales jak piszesz ze  fenix i dobry sqn czy jak oni sie tam nazywaja sa u nas w teamie bo oni usuwaja gildie jak z nami przegrali

Offline

 

#27 2010-07-27 03:49:56

Eszesz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

Witam ;]
Imie:marcin
Wiek:21
Nick:Eszesz
Staż gry w tibie :spory jakieś 6 latek może więcej.
Znajomość RL mapy:Myśle że bardzo dobra orientuje sie rowniez w nowych miastach;]
Dlaczego ja? Bo myśle że jestem Przyjażnei nastawiony do ludzi , Często aktywno na xeragonie ,gram od dnia kiedy srv powstał No i mam jakie kolwiek doświadczenie. Jak mowilem wcześniej Znam bd Mape i jestem przyjaznie nastawiony do ludzi to co chyba najważneijsze . Mam tylko jedna wade duzo błędów robie jak pisze tyczy sie to tego ze nie mieszkam w polsce od kilku lat i sei odzwyczilem.. ;] 



Pozdrawiam Serdecznie myśle że rozpatrzycie moje podanie                       Marcin  xD
gr

Offline

 

#28 2010-07-27 05:18:31

kwiatek36

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

Wiek : 17 lat
Imię : Łukasz
Nick : Mamusia Marylka   aka    Mamusia Najt
Staż : 6 lat
Znajomość Rl : Znam Dobrze
Aktywność Bardzo Często A szczególnie wieczorami
Dlaczego Ja : Myślę Ze bym Się spisał jako tutor i każdy powinien mieć szanse nim zostać nie tylko Funfle ^^ . Jestem Miły Kulturalny ^^

Offline

 

#29 2010-07-27 18:18:04

Furia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podania

hahaha Ctrl smieszny jestes ale nie bede sie z toba klocic bo nie ma to sensu -.-, a po 2 nie jest to temat do tego

Offline

 

#30 2010-07-27 20:16:58

Shadowman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podania

jak nie masz polskich znakow to pisz bede jak sie pisze będę a nie bende...
Tez sie nie bede klucic bo mi sie nie chce

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinshowndown.pun.pl www.cafemaxots.pun.pl www.l2utopia.pun.pl www.gimnazjumwskorcu.pun.pl www.managerpes.pun.pl